Dębiczanka zwyciężczynią pierwszej edycji You Can Dance

Dębiczanka zwyciężczynią pierwszej edycji You Can Dance

Karolina Olszewska znów zachwyciła swoim tańcem. To było nieprawdopodobne show w wykonaniu dębiczanki. Pochwał nie szczędzili jurorzy, a telewidzowie głosów. To właśnie wysłane SMS-y o dały jej wygraną w pierwszej edycji „You Can Dance – Nowa Generacja”.

Karolina była najlepsza nie tylko podczas dzisiejszego, finałowego występu, ale podczas całego programu. Wygrała zarówno w głosowaniu telewidzów, jak również otrzymała wspaniałe pochwały ze strony jurorów.

Podczas dzisiejszego finałowego występu Karolinę wspierała liczna grupa dębiczan. To m.in.: członkowie Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance z szefową Edytą Mędrek-Śliwą, burmistrz Mariusz Szewczyk wraz z zastępcą Maciejem Małozięciem oraz dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Dorota Piękoś. Po występie dębiczanie zasypali Karolinę kwiatami składając gratulacje i dziękując za wielkie emocje oraz dostarczenie nam powodów do dumy i radości, a także wspaniałą promocję Dębicy.

Tancerka Szkoły Tańca i Ruchu Soul Dance w Dębicy swoją przygodę z programem You Can Dance – Nowa Generacja rozpoczęła castingiem we Wrocławiu. Tam kunszt taneczny dębiczanki doceniła cała trójka jurorów. – To był jeden z niewielu występów, który zachwycił mnie przede wszystkim dokładnością i dojrzałością wykonania. Absolutna świadomość sceny. Przepięknie poodkręcane stopy, co świadczy o jakości, że jesteś tancerką – mówił po występie Augustin Egurrola, przewodniczący jury.

Później był drugi etap – Akademia. W trakcie warsztatów jury wyłoniło najlepszą 16-stkę młodych tancerzy, w której znalazła się Karolina.

Najwięcej emocji przysporzyły odcinki studyjne. Dębiczanka występowała w duecie z Tymkiem Sobczykiem, a później w solówkach. Wszystkie występy były przyjmowane z dużym entuzjazmem przez członków jury i publiczność. Swoją ciężka pracą, pokorą i talentem Karolina Olszewska wytańczyła sobie udział w finale. W ostatnich występach przed kamerami udowodniła, że jest najjaśniejszą gwiazdą pierwszej edycji You Can Dance.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Previous Bank w Dębicy stracił ponad 2,2 mln złotych
Next Brąz dla piłkarek DAP Dębica

Może to Ci się spodoba

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

Murawa Wisłoki z systemem nawadniania

Trwają ostatnie prace przy wykonaniu automatycznego systemu nawadniania dla boiska trawiastego na stadionie przy ulicy Parkowej użytkowanym przez Klub Sportowy Wisłoka. Inwestycja jest realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. Do tej

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Boisko na os. Pana Tadeusza oficjalnie otwarte

Już od kilku tygodni dzieci i młodzież mogą korzystać z wielofunkcyjnego boiska na osiedlu Pana Tadeusza, które zostało dzisiaj oficjalnie otwarte przez burmistrza Mariusza Szewczyka, prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Stanisława Olszewskiego

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Hokeiści walczyli o Puchar Burmistrza

Drużyny z Sanoka, Krynicy-Zdroju, Krakowa i Dębicy wzięły udział w Turnieju Mini Hokeja o Puchar Burmistrza Dębicy. Młodzi zawodnicy dostarczyli sporych emocji i pięknych akcji zakończonych dużą liczbą zdobytych goli.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź