Na sportowo uczcili pamięć sędziów

Na sportowo uczcili pamięć sędziów

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy w Pustyni gościł w ostatnia sobotę uczestników Turnieju Sędziów Piłki Nożnej. Poświęcony był pamięci Tomasza Podlaska, który był także miejskim radnym oraz Henryka Białka i Tomasza Królikowskiego. Rywalizacji przyglądały się rodziny zmarłych sędziów.

Do rywalizacji zgłosiło się jedenaście drużyn Kolegium Sędziów m.in. z Krakowa, Stalowej Woli, Nowego Targu, Rzeszowa i Dębicy. – Cieszę się, że sędziowska brać pamięta o zmarłych kolegach. Taki turniej to także okazja, aby się spotkać i zintegrować – mówi Mariusz Szewczyk burmistrz Dębicy. Turniej po zaciętym spotkaniu z dębickimi sędziami wygrali 1:0 Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy. Współorganizatorem przedsięwzięcia był Urząd Miejski w Dębicy.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Previous Moc atrakcji dla najmłodszych na Rynku
Next Miasto zdobyło dotację z Funduszy Norweskich

Może to Ci się spodoba

Dębiczanka zwyciężczynią pierwszej edycji You Can Dance

Karolina Olszewska znów zachwyciła swoim tańcem. To było nieprawdopodobne show w wykonaniu dębiczanki. Pochwał nie szczędzili jurorzy, a telewidzowie głosów. To właśnie wysłane SMS-y o dały jej wygraną w pierwszej

Brąz dla piłkarek DAP Dębica

Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy gościła uczestniczki finałowych rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu w Futsalu Kobiet.  Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Sokoła Kolbuszowa pokonując  Resovię Rzeszów. Trzecie miejsce na podium

Turniej piłkarski Fundacji Educare et Servire

Na boisku przy „Rozdzielni wiatrów” w Głobikowej odbył się I Turniej Piłki Nożnej Szkół Fundacji Educare et Servire. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny. Oprócz uczniów szkoły gościnnie na boisko wybiegli

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Hokeiści walczyli o Puchar Burmistrza

Drużyny z Sanoka, Krynicy-Zdroju, Krakowa i Dębicy wzięły udział w Turnieju Mini Hokeja o Puchar Burmistrza Dębicy. Młodzi zawodnicy dostarczyli sporych emocji i pięknych akcji zakończonych dużą liczbą zdobytych goli.

Rywalizacja o tytuł Turbo-Kozaka

Rzuty karne uderzane piętą, strzały na celność czy rzuty rożne. To tylko niektóre konkurencje trwającego w czasie wakacji turnieju Turbo-Kozak-Orlik 2021. Przedsięwzięcie organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź