Łyżwiarski spektakl

Łyżwiarski spektakl

Były skoki, sekwencje kroków i piruety, występy solowe oraz grupowe.  Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Mors po raz kolejny przedstawili Świąteczną Rewię.

To był prawdziwy łyżwiarski spektakl, o który postarali się zarówno początkujący łyżwiarze, jak również doświadczeni zawodnicy. Na tafli dębickiego lodowiska pojawiły się m.in. Mikołaje oraz Elfy.

Specjalny, świąteczny występ był wypełniony popisowymi choreografiami i dobrą muzyką. Każdy, kto sobotni wieczór spędził z łyżwiarzami, nie krył zachwytu. – Z ogromną radością oglądałem występ naszych zdolnych dzieci i młodzieży. Rewia Świąteczna to był wspaniały spektakl – podkreśla Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy.

Organizatorzy przedsięwzięcia postarali się także, aby osoby, które nie mogły przyjechać na lodowisko, mogły zobaczyć rewie. Była ona transmitowana na profilu facebookowym UKS Mors Łyżwiarstwo Figurowe.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Previous Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Urzędu Miejskiego
Next Spiro - nowy wierzchowiec w podkarpackiej policji

Może to Ci się spodoba

Nowe boisko przy SP 9 gotowe

Nowe boisko wielofunkcyjne oraz rozbieg skoczni przy Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy są już gotowe do użytku. Wczoraj miał miejsce odbiór końcowy i przekazanie do eksploatacji obiektu. Zadanie pn.

Na sportowo uczcili pamięć sędziów

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy w Pustyni gościł w ostatnia sobotę uczestników Turnieju Sędziów Piłki Nożnej. Poświęcony był pamięci Tomasza Podlaska, który był także miejskim radnym oraz Henryka Białka i Tomasza

Rusza budowa stadionu lekkoatletycznego

Ośmiotorowa bieżnia, skocznie i rzutnie powstaną w ramach inwestycji, która ruszy jeszcze w tym roku. Obiekt przeznaczony dla miłośników lekkiej atletyki ma być gotowy we wrześniu przyszłego roku. Spółka Pesam

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Hokeiści walczyli o Puchar Burmistrza

Drużyny z Sanoka, Krynicy-Zdroju, Krakowa i Dębicy wzięły udział w Turnieju Mini Hokeja o Puchar Burmistrza Dębicy. Młodzi zawodnicy dostarczyli sporych emocji i pięknych akcji zakończonych dużą liczbą zdobytych goli.

Brąz dla piłkarek DAP Dębica

Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy gościła uczestniczki finałowych rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu w Futsalu Kobiet.  Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Sokoła Kolbuszowa pokonując  Resovię Rzeszów. Trzecie miejsce na podium

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź