Łyżwiarski spektakl

Łyżwiarski spektakl

Były skoki, sekwencje kroków i piruety, występy solowe oraz grupowe.  Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Mors po raz kolejny przedstawili Świąteczną Rewię.

To był prawdziwy łyżwiarski spektakl, o który postarali się zarówno początkujący łyżwiarze, jak również doświadczeni zawodnicy. Na tafli dębickiego lodowiska pojawiły się m.in. Mikołaje oraz Elfy.

Specjalny, świąteczny występ był wypełniony popisowymi choreografiami i dobrą muzyką. Każdy, kto sobotni wieczór spędził z łyżwiarzami, nie krył zachwytu. – Z ogromną radością oglądałem występ naszych zdolnych dzieci i młodzieży. Rewia Świąteczna to był wspaniały spektakl – podkreśla Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy.

Organizatorzy przedsięwzięcia postarali się także, aby osoby, które nie mogły przyjechać na lodowisko, mogły zobaczyć rewie. Była ona transmitowana na profilu facebookowym UKS Mors Łyżwiarstwo Figurowe.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Previous Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Urzędu Miejskiego
Next Spiro - nowy wierzchowiec w podkarpackiej policji

Może to Ci się spodoba

Nowe boisko przy SP 9 gotowe

Nowe boisko wielofunkcyjne oraz rozbieg skoczni przy Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy są już gotowe do użytku. Wczoraj miał miejsce odbiór końcowy i przekazanie do eksploatacji obiektu. Zadanie pn.

Boisko na os. Pana Tadeusza oficjalnie otwarte

Już od kilku tygodni dzieci i młodzież mogą korzystać z wielofunkcyjnego boiska na osiedlu Pana Tadeusza, które zostało dzisiaj oficjalnie otwarte przez burmistrza Mariusza Szewczyka, prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Stanisława Olszewskiego

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Hokeiści walczyli o Puchar Burmistrza

Drużyny z Sanoka, Krynicy-Zdroju, Krakowa i Dębicy wzięły udział w Turnieju Mini Hokeja o Puchar Burmistrza Dębicy. Młodzi zawodnicy dostarczyli sporych emocji i pięknych akcji zakończonych dużą liczbą zdobytych goli.

Murawa Wisłoki z systemem nawadniania

Trwają ostatnie prace przy wykonaniu automatycznego systemu nawadniania dla boiska trawiastego na stadionie przy ulicy Parkowej użytkowanym przez Klub Sportowy Wisłoka. Inwestycja jest realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. Do tej

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź