Łyżwiarski spektakl

Łyżwiarski spektakl

Były skoki, sekwencje kroków i piruety, występy solowe oraz grupowe.  Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Mors po raz kolejny przedstawili Świąteczną Rewię.

To był prawdziwy łyżwiarski spektakl, o który postarali się zarówno początkujący łyżwiarze, jak również doświadczeni zawodnicy. Na tafli dębickiego lodowiska pojawiły się m.in. Mikołaje oraz Elfy.

Specjalny, świąteczny występ był wypełniony popisowymi choreografiami i dobrą muzyką. Każdy, kto sobotni wieczór spędził z łyżwiarzami, nie krył zachwytu. – Z ogromną radością oglądałem występ naszych zdolnych dzieci i młodzieży. Rewia Świąteczna to był wspaniały spektakl – podkreśla Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy.

Organizatorzy przedsięwzięcia postarali się także, aby osoby, które nie mogły przyjechać na lodowisko, mogły zobaczyć rewie. Była ona transmitowana na profilu facebookowym UKS Mors Łyżwiarstwo Figurowe.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Previous Betlejemskie Światło Pokoju dotarło do Urzędu Miejskiego
Next Spiro - nowy wierzchowiec w podkarpackiej policji

Może to Ci się spodoba

Pływacka mistrzyni ponownie z młodzieżą w Dębicy

Mowa o Otylii Jędrzejczak – mistrzyni olimpijskiej, dwukrotnej mistrzyni świata, pięciokrotnej mistrzyni Europy i trzykrotnej rekordzistce świata, która po raz kolejny wybrała obiekty sportowe w Dębicy, aby z blisko 90 osobową grupą dzieci z

Hokeiści walczyli o Puchar Burmistrza

Drużyny z Sanoka, Krynicy-Zdroju, Krakowa i Dębicy wzięły udział w Turnieju Mini Hokeja o Puchar Burmistrza Dębicy. Młodzi zawodnicy dostarczyli sporych emocji i pięknych akcji zakończonych dużą liczbą zdobytych goli.

Regularne ćwiczenia w ciąży zmniejszają ryzyko cukrzycy ciążowej

Zdaniem ekspertów podczas ciąży nie trzeba rezygnować z gimnastyki, a jedynie ją skorygować i dopasować do danego trymestru. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom, na przykład wzmacniającym mięśnie dna miednicy, znacznie poprawia się kondycja organizmu

Na sportowo uczcili pamięć sędziów

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy w Pustyni gościł w ostatnia sobotę uczestników Turnieju Sędziów Piłki Nożnej. Poświęcony był pamięci Tomasza Podlaska, który był także miejskim radnym oraz Henryka Białka i Tomasza

Nowe boisko przy SP 9 gotowe

Nowe boisko wielofunkcyjne oraz rozbieg skoczni przy Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy są już gotowe do użytku. Wczoraj miał miejsce odbiór końcowy i przekazanie do eksploatacji obiektu. Zadanie pn.

Rywalizacja o tytuł Turbo-Kozaka

Rzuty karne uderzane piętą, strzały na celność czy rzuty rożne. To tylko niektóre konkurencje trwającego w czasie wakacji turnieju Turbo-Kozak-Orlik 2021. Przedsięwzięcie organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź