Murawa Wisłoki z systemem nawadniania

Murawa Wisłoki z systemem nawadniania

Trwają ostatnie prace przy wykonaniu automatycznego systemu nawadniania dla boiska trawiastego na stadionie przy ulicy Parkowej użytkowanym przez Klub Sportowy Wisłoka. Inwestycja jest realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Do tej pory nawadnianie murawy KS Wisłoki nie było łatwe, bo odbywało się przy pomocy ręcznie przenoszonego wężowego zraszacza. Teraz to się zmieni. Firma DOFI Sp. z o.o. instaluje profesjonalny, automatyczny system  nawadniania. W ramach zadania wykonywane są  m.in. odcinki instalacji wodociągowej zewnętrznej zasilającej system nawadniający, budowa studni szczelnej oraz wykonanie odcinka zewnętrznej instalacji elektrycznej. Zadanie kosztować będzie  prawie 74 tys. złotych.

To nie jedyne prace jakie wykonywane są na obiekcie. Miasto doprowadziło prąd do stadionowej kasy od strony parku. Za kilka dni ruszą natomiast prace przy odnowieniu sektora kibiców gości. Ma być gotowy przed pierwszym meczem w nowym sezonie 14 sierpnia. Wisłoka zmierzy się wówczas ze Stalą Stalowa Wola, z którą końcem czerwca wygrała mecz o Regionalny Puchar Polski.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Previous Liściaste płuca Dębicy pną się w górę
Next Już jest! Odkryj nowy, podążający za wciąż ewoluującymi potrzebami, świat eSmokingWorld!

Może to Ci się spodoba

Dębiczanka zwyciężczynią pierwszej edycji You Can Dance

Karolina Olszewska znów zachwyciła swoim tańcem. To było nieprawdopodobne show w wykonaniu dębiczanki. Pochwał nie szczędzili jurorzy, a telewidzowie głosów. To właśnie wysłane SMS-y o dały jej wygraną w pierwszej

Na sportowo uczcili pamięć sędziów

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy w Pustyni gościł w ostatnia sobotę uczestników Turnieju Sędziów Piłki Nożnej. Poświęcony był pamięci Tomasza Podlaska, który był także miejskim radnym oraz Henryka Białka i Tomasza

80 proc. Polaków skarży się na ból pleców

Osiem godzin w pracy w pozycji siedzącej, odpoczynek przed telewizorem, częste korzystanie z samochodu i dźwiganie zakupów mogą skutkować uciążliwymi bólami pleców. Z tym problemem może się zmagać nawet 8 na 10 Polaków. Zdaniem

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Rywalizacja o tytuł Turbo-Kozaka

Rzuty karne uderzane piętą, strzały na celność czy rzuty rożne. To tylko niektóre konkurencje trwającego w czasie wakacji turnieju Turbo-Kozak-Orlik 2021. Przedsięwzięcie organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy.

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź