Boisko na os. Pana Tadeusza oficjalnie otwarte

Boisko na os. Pana Tadeusza oficjalnie otwarte

Już od kilku tygodni dzieci i młodzież mogą korzystać z wielofunkcyjnego boiska na osiedlu Pana Tadeusza, które zostało dzisiaj oficjalnie otwarte przez burmistrza Mariusza Szewczyka, prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Stanisława Olszewskiego oraz miejskich radnych.

W ramach inwestycji, na boisku wielofunkcyjnym o wymiarach 15m x 20m wykonana została nawierzchnia poliuretanowa. Obiekt jest przygotowany do gry w piłkę nożną i koszykówkę. Zostało także wykonane ogrodzenie w formie piłkochwytów. Inwestycję zrealizowano w ramach Budżetu Obywatelskiego, a jej wartość wyniosła 129 tys. złotych. Z kolei koszt ogrodzenia pokryła Spółdzielnia Mieszkaniowa.

W otwarciu boiska wziął udział burmistrz Mariusz Szewczyk, radni Rady Miejskiej, władze Spółdzielni Mieszkaniowej oraz mieszkańcy osiedla.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Previous Brąz dla piłkarek DAP Dębica
Next Dębica ma kolejny park miejski

Może to Ci się spodoba

Murawa Wisłoki z systemem nawadniania

Trwają ostatnie prace przy wykonaniu automatycznego systemu nawadniania dla boiska trawiastego na stadionie przy ulicy Parkowej użytkowanym przez Klub Sportowy Wisłoka. Inwestycja jest realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. Do tej

E-sport przyciąga coraz więcej graczy i widzów

Mistrzostwa w grach komputerowych ogląda blisko 256 mln osób na całym świecie. Rynek wart jest obecnie 0,5 mld dol., a w 2019 roku ma sięgnąć 1,1 mld dol. – wynika z szacunków Newzoo.

Nowe boisko przy SP 9 gotowe

Nowe boisko wielofunkcyjne oraz rozbieg skoczni przy Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy są już gotowe do użytku. Wczoraj miał miejsce odbiór końcowy i przekazanie do eksploatacji obiektu. Zadanie pn.

Polacy coraz wcześniej rezerwują urlopy narciarskie

Decyzja o rezerwacji zimowego wypoczynku z wyprzedzeniem przekłada się na większy wybór i duże oszczędności. Jeszcze do końca września można zarezerwować urlop narciarski nawet z 35-proc. zniżkami – przekonuje Magda Plutecka, rzeczniczka Neckermann Podróże.

Turniej piłkarski Fundacji Educare et Servire

Na boisku przy „Rozdzielni wiatrów” w Głobikowej odbył się I Turniej Piłki Nożnej Szkół Fundacji Educare et Servire. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny. Oprócz uczniów szkoły gościnnie na boisko wybiegli

Brąz dla piłkarek DAP Dębica

Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy gościła uczestniczki finałowych rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu w Futsalu Kobiet.  Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Sokoła Kolbuszowa pokonując  Resovię Rzeszów. Trzecie miejsce na podium

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź