Brąz dla piłkarek DAP Dębica

Brąz dla piłkarek DAP Dębica

Hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy gościła uczestniczki finałowych rozgrywek Wojewódzkiego Pucharu w Futsalu Kobiet.  Pierwsze miejsce zdobyła drużyna Sokoła Kolbuszowa pokonując  Resovię Rzeszów. Trzecie miejsce na podium zajęły dziewczyny DAP Dębica pokonując KS Korona Tuchla.

Były to czwarte w historii rozgrywki o Puchar Polski w Futsalu Kobiet, w poszczególnych województwach. Na Podkarpaciu do rywalizacji stanęły z powodzeniem zawodniczki dębickiego DAP-u, które zdobyły brązowy medal pokonując drużynę KS Korona Tuchla 2-1.

Rozgrywki zakończyły się nie tylko sukcesem zespołu, ale także Emilii Augustyn, która  została „Królową Strzelczyń”, zdobywając 5 bramek.

Drużynom gratulacje i dyplomy wręczali m.in. prezes Podokręgu PN Dębica PZPN Wiesław Lada, burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i dyrektor MOSiR Marta Pawełko-Tokarz.

Źródło: Urząd Miejski w Dębicy

Previous Dębiczanka zwyciężczynią pierwszej edycji You Can Dance
Next Boisko na os. Pana Tadeusza oficjalnie otwarte

Może to Ci się spodoba

Murawa Wisłoki z systemem nawadniania

Trwają ostatnie prace przy wykonaniu automatycznego systemu nawadniania dla boiska trawiastego na stadionie przy ulicy Parkowej użytkowanym przez Klub Sportowy Wisłoka. Inwestycja jest realizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. Do tej

Rywalizacja o tytuł Turbo-Kozaka

Rzuty karne uderzane piętą, strzały na celność czy rzuty rożne. To tylko niektóre konkurencje trwającego w czasie wakacji turnieju Turbo-Kozak-Orlik 2021. Przedsięwzięcie organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy.

Pływacka mistrzyni ponownie z młodzieżą w Dębicy

Mowa o Otylii Jędrzejczak – mistrzyni olimpijskiej, dwukrotnej mistrzyni świata, pięciokrotnej mistrzyni Europy i trzykrotnej rekordzistce świata, która po raz kolejny wybrała obiekty sportowe w Dębicy, aby z blisko 90 osobową grupą dzieci z

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Nowe boisko przy SP 9 gotowe

Nowe boisko wielofunkcyjne oraz rozbieg skoczni przy Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy są już gotowe do użytku. Wczoraj miał miejsce odbiór końcowy i przekazanie do eksploatacji obiektu. Zadanie pn.

Boisko na os. Pana Tadeusza oficjalnie otwarte

Już od kilku tygodni dzieci i młodzież mogą korzystać z wielofunkcyjnego boiska na osiedlu Pana Tadeusza, które zostało dzisiaj oficjalnie otwarte przez burmistrza Mariusza Szewczyka, prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej Stanisława Olszewskiego

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź